Чи справді у Смілі найвищі тарифи на воду?

золота водаЖваве обговорення в соцмережах викликало питання щодо нового  тарифу для КП “ВодГео” виконавчим комітетом.

Примітно, що смілянам постачають значно якіснішу, смачну, чисту і безпечну Артезіанську воду, ніж, приміром, в обласному центрі та інших містах України, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

З листопада 2018 року у Смілі тариф на водуне переглядався. В державі  за цей час зросла вартість на енергоносії та мінімальну заробітну плату майже вдвічі.  

Постійне надання  міської радою поворотної фінансової допомоги підприємству не рятувало його стан. Врешті це могло привести до його повного банкрутства.

Керівництво міста занепокоєне та прагне знайти шляхи для збереження комунального підприємства, як власність громади Сміли.

При обговоренні питання встановлення тарифів, на засіданні виконавчого комітету присутні ознайомилися з рішенням тарифної комісії, яка напрацьовувала дані протягом двох місяців, детально обговорювали кожну запропоновану цифру щодо запропонованих відсотків рентабельності, порівнювали існуючи тарифі у містах області, кількість абонентів тощо.

При голосуванні члени виконкому кілька разів не підтримували запропоновані комісією тарифи. 

Врешті погодилися на пропозицію щодо нульового відсотка рентабельності, згідно якого тариф за централізоване водопостачання складатиме 21,94 грн, централізоване водовідведення –22,47 грн. Тобто, вцілому, тариф на воду з урахуванням ПДВ – 44,41 грн.

Примітно, що у порівнянні з іншими містами області у місті Сміла тариф один із середні.

img002

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *