Як реалізовується на Черкащині монетизація пільгових перевезень

avtobus_0З 23 березня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах».

Постановою затверджено Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських (крім залізничного та річкового транспорту) та міжміських маршрутах за рахунок відповідних місцевих бюджетів.

Відповідно до вищеозначеної постанови облдержадміністрація у двомісячний строк з дня набрання чинності цієї постанови розраховує розмір щомісячної готівкової виплати у 2018 році.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 196 «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» установлено особам, які відповідно до законодавства мають пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах, соціальну норму у мінімальній кількості 30 поїздок на місяць згідно з розподілом соціальної норми кількості поїздок усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» передбачено, що органи місцевого самоврядування самостійно приймають рішення про застосування порядку надання пільг у готівковій чи безготівковій формі оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Оскільки, на сьогодні, Черкаською облдержадміністрацією не розраховано розмір щомісячної готівкової виплати у 2018 році, питання щодо впровадження готівкової форми оплати пільгового проїзду по м.Сміла не розглядалось. Відшкодування втрат від перевезення пільгових категорій громадян здійснюється у безготівковій формі.

Джерело: сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *