Чи є робота на Черкащині для «майстрів пензля»?

художникХудожники – люди з особливим мисленням. Вони бачать те, чого не бачать звичайні люди, знаходять прекрасне в повсякденному, вміють зобразити думки на полотні, закарбувати емоцію або навіть мелодію.

Картини, мультфільми, комп’ютерні ігри, ілюстрації, розпис посуду і текстилю – все це заняття, яким присвячують свій робочий час сучасні художники.

На цей час такі кваліфіковані майстри затребувані в багатьох областях інтелектуальної та виробничої діяльності. Це й не дивно, адже в основі будь-якого логотипу, упаковки або візерунка лежить певний художній образ, спеціально створений професійним художником.

Для прикладу, з початку цього року до обласної служби зайнятості від роботодавців Черкащини надійшло 15 вакансій художника-реставратора, художника-оформлювача, дизайнера графічних робіт, модельєра, модельєра-конструктора, десинатора, макетника макетно-модельного проєктування, виконавця художньо-оформлювальних робіт. 7 вакансій було укомплектовано.

За цей період 148 громадян шукали роботу в художньому напрямку. На сьогодні на обліку служби зайнятості перебуває 64 безробітних черкасці, які хочуть працевлаштуватися за художнім фахом.

Фахову художню освіту в регіоні можна здобути, зокрема, в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького та Черкаському художньо-технічному коледжі, інформують у відділі інформаційної роботи обласного Центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *