Чи багато жителів Черкаської області хворіли на особливо небезпечні інфекції?

osobo-opasnye-infekcii-3За 8 місяців  цього року в Черкаській області захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремію не реєструвались. Такі результати щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції надали у державній установі «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України»,  Зареєстровано 3 випадки захворювання на лептоспіроз (минулого року не реєструвались).

Захворюваність на хворобу Лайма збільшилась на 66,9 %. Зареєстровано 364 випадки захворювання проти 218 за аналогічний період 2017 року. Хвороба Лайма реєструвалась на 18 адміністративних територіях області. Кількісь захворювань у м. Черкаси становить 47,8% від усіх захворювань в області. Високі показники захворюваності на хворобу Лайма реєструються в Канівському, Корсунь-Шевченківському, Городищенському та Кам’янському районах.

Захворюваність на активний туберкульоз органів дихання зменшилась на 2,7% (327 випадків проти 336). Випадки бактеріологічно підтвердженого туберкульозу органів дихання зменшились на 13,1% (173 випадки та 199).

Інтенсивні показники найвищі у Ватутному, Смілі, а також Городищенському, Катеринопільському, Чигиринському районах. Ураженість населення педикульозом зменшилась на 4,9%. Зареєстровано 173 випадки педикульозу проти 182. Найвищі показники в м. Сміла, Катеринопільському, Лисянському, Шполянському та Христинівському районах.

Стан захворюваності на особливо небезпечні інфекції в області знаходиться на контролі, інформують у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *