Чому сміляни отримали подвійні платіжки за тепло

До редакції звертаються мешканці Сміли, яким надає послуги з теплопостачання ТОВ “Сміла Енергоінвест” з питанням, чому у листопаді отримали по дві платіжки – ще раз за жовтень і за листопад. Подаємо офіційний коментар “Сміла Енергоінвест:

“Дана ситуація виникла через прийняття 30 листопада 2016 року Кабінетом Міністрів України постанови № 865 «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку

теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року», в якій згідно п.п.4. п.1. теплопостачальним організаціям необхідно здійснити перерахунок за надані послуги в жовтні 2016 року відповідно до вимог даної постанови.
Для сплати коштів за надані послуги опалення за жовтень 2016 року брати до уваги квитанцію, що була надана споживачу після 30 листопада 2016 року.
Тим хто сплатив кошти за надані послуги опалення за жовтень 2016 року згідно попередньої квитанції, необхідно зробити доплату, що є різницею між фактичним нарахуванням та сплаченою сумою.
У випадку виникнення додаткових питань з приводу порядку нарахувань Ви можете звернутися до абонентних відділів ТОВ “Сміла Енергоінвест” за адресами: вул.. Тимірязева, 2, вул.. Незалежності, 94 або за телефоном: 5-07-37, 2-55-70

З повагою, адміністрація ТОВ «Сміла Енергоінвест»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *