Чоловіку, який напав на суддю та охоронця, обрали запобіжнйи захід

4 травня слідчий суддя Соснівського районного суду Черкас розглядав клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою громадянину 1985 року народження, який підозрюється у нападі на суддю Придніпровського районного суду міста Черкас та співробітника Служби судової охорони.

За матеріалами клопотання прокурора, громадянин 3 травня у залі судового засідання Придніпровського районного суду міста Черкас в якості відповідача у цивільній справі про стягнення боргу.

Залишившись невдоволеним ухваленим рішенням, він напав на суддю, завдав їй удар кулаком по руці та в область шиї. Крім того, побоїв завдано й співробітнику Служби судової охорони, який намагався завадити вказаним протиправним діям.

Перевіривши матеріали клопотання, слідчий суддя погодився з обгрунтованістю підозри у вчиненні злочинів та застосував до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 345 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк., а ч.2 ст. 377 КК України – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до шести років, інформують у Соснівському районному суді Черкас.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.