Чоловіка засудили за перешкоджання мобілізаційним заходам

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури засуджено жителя м. Чигирина до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком за вчинення злочину проти основ національної безпеки.

Прокурором у суді доведено, що 37-річний обвинувачений з жовтня 2023 року адміністрував групу в одному з інтернет-додатків, робота якої була спрямована на ухилення громадянами України від мобілізації в умовах воєнного стану.

У цій спільноті, з метою ухилення особами призовного віку від отримання мобілізаційних повісток, чоловіком забезпечувалась постійне функціонування спільноти та аналіз інформації щодо місць роздачі повісток працівниками ТЦК та СП в Черкаському районі Черкаської області.

Обвинувачений, знаючи про важливість діяльності працівників ТЦК у період воєнного стану, особисто писав текстові повідомлення у чаті групи з інформацією щодо часу, дати та місць вручення повісток, а також блокував користувачів, які у своїх повідомленнях писали недостовірні дані щодо місць виконання своїх службових обов’язків співробітниками Черкаського обласного ТЦК та СП.

За результатами слідчих (розшукових) дій у січні 2024 року заблоковано діяльність вказаної інтернет-спільноти.

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 114-1 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.