Чоловік, який писав пости на підтримку рф, визнав свою вину та перерахував 25 тисяч гривень для ЗСУ

Прокуратурою Черкаської області підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно жителя Канівщини, який розміщував на сторінках однієї із заборонених соціальних мереж інформацію на підтримку представників російської федерації, які беруть участь у збройній агресії проти України (ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Через соцмережі колаборант поширював матеріали, які містили вітання жителів Луганська та Донецька з днем незалежності та довгоочікуваним возз’єднанням з росією. Також він поширював публікації, в яких глорифікував (вихваляв) солдатів ворожої армії, та ряд інших проросійських наративів.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину та звернувся до суду з клопотанням про перерахування на спеціальний рахунок ЗСУ половини застави в розмірі 25 тис. грн, обраної йому в ході досудового розслідування.

Суд визнав обвинуваченого винним та призначив покарання – 3 роки позбавлення волі, встановивши іспитовий строк та поклавши на підсудного ряд обов’язків, які перевірятимуть відповідні державні органи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.