Як інформує ДАІ в черкаській області, вчора близько 19.30 в Смілі по вулиці Леніна, навпроти будинку №78, водій автомобіля «ВАЗ-21099», 52-річний житель м. Сміла, скоїв наїзд на пішохода, 53-річного жителя м. Сміла, який раптово вибіг на пішохідний перехід. Унаслідок пригоди пішохід отримав перелом лівої плечової кістки, інформують у прес-службі ДАІ області
Чоловік раптово вибіг на пішохідний перехід
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь