Чоловік отримав 5 років позбавлення волі за придбання наркотичних засобів

За публічного обвинувачення прокурорів Золотоніської прокуратури засуджено жителя одного з сіл Золотоніського району за незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу та психотропної речовини без мети збуту.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому 2024 року 28-річний чоловік у с. Піщане Золотоніського району був зупинений працівниками поліції для перевірки документів, у ході якої у нього було виявлено та вилучено полімерний пакет з канабісом, який правопорушник придбав для себе.

У березні обвинуваченого вдруге зупинили працівники поліції для перевірки документів, уже у м. Золотоноша, під час якої вилучили фольговий згорток з психотропною речовиною – PVP, який обвинувачений придбав для себе незадовго до цього.

Суд визнав обвинуваченого винуватим та враховуючи, що чоловік раніше судимий і перебував на іспитовому терміні за вчинення умисних злочинів проти власності, приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком і призначив йому 5 років позбавлення волі, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.