Чоловік оформив на Черкащині статус ВПО і поїхав на Луганщину воювати на боці “лнр”

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Луганщини. Йому інкриміновано державну зраду та участь у терористичній організації «лнр».

35-річний чоловік упродовж липня 2014 – липня 2015 років добровільно вступив до силового блоку терористичної організації «лнр» та чинив збройний опір Силам оборони України поблизу міст Сєвєродонецьк і Лисичанськ Луганської області.

У липні 2022 року він переїхав на Черкащину, оформив статус внутрішньо переміщеної особи і знову повернувся на тимчасово окуповану територію Луганської області.

Перейшовши на бік ворога, добровільно вступив до так званої 7-ї окремої гвардійської мотострілецької Чистяківської бригади народної міліції луганської народної республіки, яка з 24.02.2022 фактично входить до 2-го армійського корпусу у складі об’єднання збройних сил рф на Донбасі. Мав позивний «Кракен». Брав участь у боях проти Сил оборони України поблизу міста Соледар Бахмутського району і населених пунктів Краматорського району Донецької області.

У ході бойових дій він був поранений та у квітні 2023 року звільнений з військової служби за станом здоров’я. Наразі його оголошено в розшук та судом надано дозвіл на затримання.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.