Чоловік обікрав ряд магазинів, а потім ще й незаконно вирубував дерева

За публічного обвинувачення прокурорів Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури засуджено жителя Канева за вчинення ряду майнових злочинів.

Прокурор у суді довів, що 39-річний канівчанин з метою власного збагачення, скориставшись довірливими стосунками з потерпілим, під вигаданим приводом попросив у нього мобільний телефон, не маючи намір його повертати.

Отримавши ґаджет, зловмисник відійшов нібито у своїх справах і не повернувся.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, чоловік скоїв низку крадіжок в місцевих магазинах, крав алкогольні напої, продукти харчування та електроінструмент.

Крім того, перебуваючи на території Канівського природного заповідника навчально-наукового центру «Інституту біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який знаходиться в адміністративних межах м. Канева, за допомогою ручної пилки здійснив незаконну порубку дерев.

Вироком Канівського міськрайонного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні ряду вказаних злочинів та засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.