ЧОЛОВІК ДОБРОВІЛЬНО ВИДАВ ЗНАЙДЕНІ НАБОЇ ТА НУНЧАКИ

наУ ході місячника добровільної здачі зброї до чергової частини лінійного відділу на ст. ім. Т.Шевченка УМВС України на Одеській залізниці звернувся 27-річний житель м. Сміла Черкаської області, та видав нунчаки і 30 набоїв калібру 5,45 мм.

Чоловік пояснив, що по дорозі на місцевий ринок біля річки знайшов картонну коробку з патронами та предмет, схожий на нунчаки. Знаючи, що в даний час міліцією проводяться заходи щодо добровільної здачі зброї населенням, відразу попрямував зі знахідками до лінвідділу.

Дана подія занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Зброя передана на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області.

«Нагадуємо, що громадяни, які добровільно звернулися до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності», – повідомив начальник ЛВ на ст. ім. Т.Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.

 

Ірина Матвійко,

помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка

із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *