Члени Смілянського ОВК в процесі здачі документів й очікуванні засідання ЦВК

«Наближається до свого логічного завершення епопея з легалізаціі нашої перемоги», – пише у «Фейсбуці» кандидат по округу №198 Сергій Рудик.
«Сьогодні вночі ОВК завершила роботу з уточнення окремих протоколів ДВК (технічних помилок),одноголосно прийняла уточнені підсумкові протоколи і зранку привезла іх у ЦВК. Як завжди не обійшлося без сюрпризів: заступник Смілянського міського відділу міліціі Панасенко відмовився надати міліцейський супровід членам ОВК в транспортуванні протоколів до Києва, як того вимагає Закон. Тому нам прийшлося їхати “на волах” зайві 170 км.,аби уникнути ймовірного нападу представників кандидата, що програв. Але ,Богу дякувати,все обійшлося! Члени Смілянського ОВК-в процесі здачі документів й очікуванні засідання ЦВК», – зазначив кандидат.

Нагадаємо, днями із ОВК № 198 зник голова окружкому. Разом із собою він взяв чотири протоколи ДВК. Опісля на двох дільницях було проведено перерахунок голосів.

Начальник обласної міліції Владислав Пустовар заявив, що голова ОВК знайшовся.

На переконання представників Рудика, встановлення результатів свідомо затягується. Днями прихильники свободівцями пікетували ОВК з вимогою встановити результати виборів.

Попередньо на цьому окрузі з відривом у 500 голосів перемагає свободівець Сергій Рудик. На другому місці – самовисуванець Віктор Тимошенко.
Джерело: Прочерк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *