Членам організованої групи, які завдали збитків на понад 27 млн грн, повідомили про підозру

Повідомлено про підозру 8 членам організованої групи за фактом незаконно використання знаків для товарів, які належать одній із закордонних компаній (ч. 3 ст. 299 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що в жовтні 2022 року два місцеві жителі організували та очолили злочинну групу для вчинення злочинів пов’язаних із незаконним використанням знаків для товарів з метою отримання прибутку від продажу електронних приладів та аксесуарів до них (навушників, наручних годинників, кабелів живлення, зарядних пристроїв, чохлів до телефонів, ремінців для наручних смарт годинників). До складу цієї групи залучили ще 6 осіб.

Організатори купували контрафактну продукцію та доставляли її до орендованих ними приміщень, де зберігали для подальшого продажу.

З вересня 2022 року по жовтень 2023 року підозрювані з метою продажу контрафактної продукції розміщували в соціальних мережах «Instagram» та «Facebook» рекламні відеоролики про характеристики товару, ціну, якість та переваги пропонованого до продажу товару.

Під час досудового розслідування проведено обшуки за місцями проживання учасників групи та за місцем зберігання і реалізації продукції з незаконно нанесеними зареєстрованими торгівельними марками. За результатами яких, виявлено та вилучено контрафактну продукцію, яку організована група зберігала для продажу в кількості понад 4 300 одиниць.

Загальна сума матеріальної шкоди, заподіяної іноземній компанії внаслідок дії організованої групи, становить понад 27 млн грн.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 209 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.