Читач коментує відео про здачу колектора

Гарантію на поліетиленову (ПЕ) трубу заводи-виробники дають на 50 років. По ДБН ПЕ трубу потрібно укладати в піщану подушку (повністю засипати піском), так як поліетилен має досить великий коефіціент термічного розширення, при перепадах температур поліетилен при контакті з твердими частками в грунті (камінь, будівельні відходи, залишки асфальту) може з часом пошкодитись.

Не менш важливим моментом є гідравлічні випробування, оскільки при порушенні технологічного режиму зварювання поліетилену часто виникають дефекти на зварних з’єднаннях, що зроблені методом “встик” (так як на даному об’єкті).
Нажаль не всі сміляни знають, що є в місті підприємство “Факел”, що спеціалізується на зварюванні поліетиленових трубопроводів – з атестованим персоналом, відповідним обладнанням та акредитованою лабораторією контролю якості зварних з’єднань ПЕ та стальних трубопроводів.
ЦІКАВА ВИХОДИТЬ СИТУАЦІЯ! У ГЕНПІДРЯДНИКА НЕ СКЛАЛОСЬ З СУБПІДРЯДИКАМИ…. зхоже, тому й “заминка” з виконанням робіт.
Після тендеру по цьому об’єкту представники СВПП “Факел” намагалися підрядитися на згадувані роботи…… але не вийшло…..і роботи затягнули, і податки не залишились в Смілі….
Мирослав

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *