Чистка «Купальні» графів Бобринських та графського парку

Історичною пам’яткою нашого міста є парк графів Бобринських та «Купальня», яка знаходиться біля стадіону «Авангард». Вже кілька десятків років студентський та викладацький колектив Смілянського технікуму харчових технологій НУХТ намагається піклуватися про ці місця.
33Зараз «Купальня» занехаяна, після вечірніх “відпочинків” деяких смілян швидше нагадує смітник. Кожний «особливо культурний» громадянин так і норовить викинути в річку пляшку чи баночку з-під пива. Нам боляче дивитись як занепадає історична та культурна спадщина міста.
22 листопала цього року за ініціативи студпрофкому СТХТ НУХТ та громадського об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини було організовано проведення акції «Чистка «Купальні» графів Бобринських та графського парку».
На наш заклик відгукнулися підводники та жителі міста Сміла. Під час очистки водоймища аквалангісти піднімали сміття на берег, а студенти пакували його в пакети для сміття для подальшої його утилізації. У результаті було зібрано близько 2 тон сміття.
Акцію провели у вигляді своєрідних змагань. У кінці підводники пригостили учасників свіжозвареною ухою. Всі отримали незабутні враження.
Такі акції активізують увагу молоді та місцевої влади, покращують екологічний стан територій та власним прикладом закликають до охорони навколишнього середовища.

 

Голова студпрофкому СТХТ НУХТ

О.П.Подобна

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *