«Червона» зона: у Смілі запровадили додаткові обмеження. Що зміниться з понеділка?

червона зона16 жовтня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головне питання на порядку денному – про посилення карантинних заходів на території Сміли у зв’язку з переходом до «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. 

Станом на 16 жовтня на території міста на COVID-19 хворіють 673 особи, за добу зареєстровано 67 нових випадків, 21 особа одужала, 553 особи знаходяться вдома на самоізоляції, 1 особу госпіталізовано.

За останні два тижні у місті зафіксовано найвищій рівень захворюваності – 515 випадків, тож комісія запровадила на території міста «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Також, комісія вирішила до 2 листопада 2020 року:

  1. Призупинити відвідування закладів освіти здобувачами освіти, дитячих садків, закладів позашкільної освіти, коледжів.
  2. Заборонити роботу закладів, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортзалів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення.

Окрім закладів, які:

  • торгують продуктами, засобами гігієни, ліками, виробами медпризначення, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
  • провадять банківську та страхову діяльність, а також медичної, ветеринарної практики, автозаправних комплексів, обслуговування транспортних засобів, реєстраторів розрахункових операцій, ремонту комп’ютерів, побутових предметів, об’єктів поштового зв’язку;
  • надають послуги громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

3. Заборонити відвідування установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, бригад соціально-психологічної допомоги та соціального патрулювання.

4. Призупинити проведення медоглядів, а також проведення планових заходів з госпіталізації та операцій, крім термінових та невідкладних. 

5. У підрозділах виконавчого комітету міської ради призупинити прийом громадян. Надавати консультації за телефоном, розмістити інформацію на закладах. Прийом звернень дозволено.

6. Богослужіння рекомендовано проводити лише на відкритому повітрі з дотриманням карантинних норм.

7. Робота ринку лише за умови дотримання карантинних норм. Заборонена торгівля на прилеглій території навколо ринків.

8.  Усі заплановані заходи культури на даний період скасовуються.

9. Перевезення пасажирів не більше 50% кількості місць для сидіння. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту. 

Смілянському управлінню Держпродспоживслужби спільно зі Смілянським відділом поліції доручено посилити контроль за дотриманням карантинних норм на території Сміли.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *