«Черкасиобленерго» серед лідерів в Україні за надійністю електропостачання

1618315030_20ПАТ «Черкасиобленерго» – ІІ в Україні за рейтингом SAIDI, що є одним з основних показників надійності (безперервності) електропостачання. Про це зазначено у звіті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Товариство – друге в Україні, після ОСР, яке обслуговує місто Київ, повідомили у ПАТ “Черкасиобленерго”.

Згідно з даними НКРЕКП за результатами IV кварталу минулого року, тривалість відключень споживачів від електоенергії у ПАТ «Черкасиобленерго» за рік склала 270 хв., що на 35% менше, ніж у попередньому кварталі 2020 року. Тривалість відключень на Черкащині виявилась на 34% менше середнього показника по країні.

У ІІІ-му кварталі 2020 року компанія стала одним з лідерів за показником SAIDI, посівши 5-те місце в рейтингу компаній-операторів системи розподілу за даними НКРЕКП, та перше серед державних обленерго. Показник у 364 хвилини тривалості відключень був на рік вдвічі менше середнього по країні, що в два рази вище – 618 хв.

– Такого результату вдалося досягти завдяки ефективності здійснених інвестицій у модернізацію мереж – у 2020 році обсяг капітальних вкладень у ремонти склав 55 млн грн, – коментує голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – У цьому році плануємо знову покращити показник SAIDI – зі збільшенням інвестицій у капітальні ремонти та модернізацію електромереж завдяки запровадженню RAB-тарифів.

ПАТ «Черкасиобленерго» у 2021 році збільшить обсяг капітальних вкладень у порівнянні з 2020 роком (55 млн грн.) у 2,4 рази – до 132,86 млн грн.

Більше половини коштів буде спрямовано на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *