Черкаси, Умань і Смілу зарахували до непрозорих міст

Роботу міських рад Черкас, Умані й Сміли під час війни визначили як непрозору. Про це інформує сайт 18000 з посиланням на дослідження в межах програми “Transparent cities/Прозорі міста”.

Усього цьогоріч було оцінено роботу 70 міст. При цьому фахівці керувались 40 адаптованими критеріями, які стосуються: організації роботи міських рад, публікації інформації на офіційних ресурсах, доступу до інформації щодо земельних питань та житлових питань, комунального майна, соціальної сфери тощо.

Також були розроблені критерії, які стосуються роботи міських рад в умовах воєнного стану. Це зокрема, створення можливостей для ВПО та релокованого бізнесу, оприлюднення інформації про гуманітарну допомогу, місцерозташування укриттів.

За результатами дослідження, статус “прозорі” мають Дніпро, Львів та Мукачево. “Частково прозорими” визначені 10 міст – Вінниця, Володимир, Житомир, Кам’янське, Київ, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці.

У середньому міста виконували індикатори дослідження на 37,5 %. При цьому вимоги українського законодавства — на 47,8 %. Тобто українські міста не виконали понад половину обов’язкових законодавчих вимог.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.