Черкасці – призери Кубку України з легкої атлетики

Кубок України з легкої атлетики відбувся з 13 по 16 липня у Львові. На доріжках змагались легкоатлети з Чернігова, Миколаєва, Житомира, Дніпра, Сум та Черкас.

Нашу область на цьогорічному старті представляло 9 спортсменів. Їм вдалось вибороти нагороди різного ґатунку, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Вікторія Ніколенко виборола золоту медаль у бігу на 400 метрів з бар`єрами серед жінок з результатом 1:00,37. У цій же дисципліні Тетяна Безшийко здобула срібло. Її результат 1:02,23.

Ольга Гноєва посіла друге місце в стрибках в довжину серед жінок. Вона показала результат -5,56 метрів.

З метання диску серед жінок з результатом 31,35 метрів Жанна Лисенко зійшла на другу сходинку п`єдесталу.

Ілля Слєпокуров здобув бронзу в стрибках в довжину серед чоловіків. Результат хлопця – 7,01 метрів.

У бігу на 100 метрів з бар`єрами серед жінок з Юліанна Каданцева посіла третє місце з результатом 14,90 секунди.