Черкаський водний патруль виявив рибалку-браконьєра

Нещодавно, патрулюючи прибережну смугу річки Вільшанка, в адміністративних межах села Лозівок, патрульні помітили гумовий човен. Коли човен причалив до берега з нього вийшов громадянин, який почав перекладати мішки з човна до мотоцикла, який був припаркований на березі.

Підійшовши, інспектори оглянули мотоцикл та виявили заборонені знаряддя лову та свіжовиловлену рибу. Сума збитків завдана державі становить майже 96 тисяч гривень.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу та інспектора Державної екологічної інспекції. Незаконно виловлену рибу, заборонені знаряддя лову та гумовий човен слідчі вилучили.

На Черкащині нині встановлені терміни нерестової заборони на вилов водних біоресурсів:
➡️ на Кременчуцькому водосховищі з 8 квітня по 16 червня 2024 року;
➡️ – у всіх інших річках (їхніх частинах) та їхніх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) з 01 квітня по 20 травня 2024 року;
➡️ – на всіх інших водних об’єктах в районі діяльності Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Черкаській області строки заборони передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства та Правилами промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їхніх частинах).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.