Черкаський водний патруль продовжує виявляти порушників на водоймах області

9 листопада інспектори роти з обслуговування водних об’єктів управління патрульної поліції в Черкаській області, патрулюючи на річці Дніпро, в адміністративних межах села Хрещатик, виявляють порушників навігаційної заборони.

Лише за годину поліцейські виявили 2 човни на річці Дніпро. Спілкуючись із громадянами останні повідомили, що знають про заборону навігації. На правопорушників інспектори винесли постанови за ст. 117 (Порушення правил користування річковими і маломірними суднами) КУпАП.

Порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне протягом року вчинення порушення передбаченого частиною першою тягне за собою накладення штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Із початку дії заборони навігації, цього року, водний патруль виніс 67 постанов за порушення правил користування річковими і маломірними суднами. Усіх порушників патрульні доправили до берега.

У Черкаському рибоохоронному патрулі нагадують, відповідно до розпорядження Черкаської військової адміністрації №226 від 30.06.2022 року заборонено використання для маломірних (малих), моторних , прогулянкових вітрильних, спортивних, швидкісних та спортивних суден, а також суден флоту рибної промисловості, водних мотоциклів і засобів розваг на водоймах Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.