Черкаський водний патруль продовжує виявляти осіб, які, йомвірно, незаконно ловлять рибу

Цієї ночі, близько 1-ї години, патрулюючи прибережною смугою Кременчуцького водосховища поблизу села Вереміївка, патрульні помітили світло ліхтарів на березі. Інспектори направились до джерела світла та виявили рибальський човен з навісним двигуном.

Поряд з човном знаходилися металеві місткості в яких знаходилася риба різних видів. Оглянувши човен інспектори виявили заборонені знаряддя лову та свіжовиловлену рибу. Серед улову 416 штук лящів, 1000 синців, 500 пліток, 31 судак та інша риба.

На місці інспектори виявили двох чоловіків, які мали посвідчення рибалки “Рибколгосп”. Під час перевірки дозвільних документів було встановлено, що дозвіл на спеціальне використання водних ресурсів видано на інший човен.

Надалі, під час патрулювання прилеглої території, інспектори виявили човен на піщаній поверхні за 10 метрів від води. Також, патрульні перевірили журнал обліку вилучених водних ресурсів та встановили, що на час перевірки, журнал не містив взагалі ніяких записів про постановку знарядь лову.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, працівників Державної екологічної інспекції та рибного патруля для встановлення законності даної події.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.