Черкаський район втратив на війні ще 8 захисників нашої держави

Громади Черкаського району провели в останню путь воїнів, які поклали життя за Україну.

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Володимиром Буренком, Віталієм Мачульським, Юрієм Журавлем, Леонідом Мойсеєм та Андрієм Білінкіним.

Володимир Буренко – проходив військову службу на посаді стрільця. Загинув смертю хоробрих в результаті прильоту ворожого дрона камікадзе на Донеччині. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 35 років.

Віталій Мачульський – молодший сержант проходив службу у лавах Збройних Сил України на посаді інструктора навчального взводу навчальної роти, навчального батальйону. Загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 42 роки.

Юрій Журавель – головний сержант проходив службу у лавах Збройних Сил України на посаді головного сержанта 1 механізованого взводу, 2 механізованої роти механізованого батальйону. Герой загинув на Харківському напрямку фронту, до останнього захищаючи свою країну. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 47 років.

Леонід Мойся – проходив військову службу у лавах Збройних Сил України на посаді кулеметника у стрілецькому батальйоні. Загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Воїн до останнього залишався вірним військовій присязі та українському народу. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 35 років.

Андрій Билінкін – проходив військову службу у лавах Збройних Сил України на посаді стрільця-помічника гранатометника у десантно-штурмовому батальйоні. Вірний військовій присязі та українському народу, загинув на Донеччині, мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 33 роки.

У Балаклеївській громаді назавжди попрощалися з воїном – Олегом Музикою. Олег Музика – стрілець – санітар 1 мотопіхотного відділення, 2 мотопіхотного взводу, 2 мотопіхотної роти Збройних Сил України. Загинув смертю хоробрих до останнього захищаючи свою батьківщину на Донецькому напрямку фронту.

У Камʼянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Ратушним. Сергій Ратушний – стрілець 2 стрілецького відділення, 3 стрілецького взводу, 1 стрілецької роти стрілецького батальйону Збройних Сил України. Герой загинув на Харківському напрямку фронту, до останнього захищаючи свою країну. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 43 роки.

У Сагунівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Анатолієм Мірченком. Анатолій Мірченко – механік – електрозварник відділення технічного обслуговування взводу, технічного забезпечення роти логістики Збройних Сил України. Воїн загинув під час застосування противником БПЛА зі скидом гранат та під впливом артилерійського обстрілу позицій на Харківському напрямку фронту. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 38 років.

Вічна слава і вічна пам’ять усім захисникам, які поклали свої життя за те, щоб ми жили у вільній і незалежній Україні!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.