Черкаський район провів останнім шляхом Героїв, які загинули за незалежність України

У Руськополянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Ігорем Маковійчуком. Солдат військову службу проходив на посаді стрільця – помічника гранатометника 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 8 механізованої роти механізованого батальйону військової частини Збройних Сил України. Воїн загинув в результаті артилерійського обстрілу противником на Запорізькому напрямку фронту. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 36 років.

У Бобрицькій громаді назавжди попрощалися з воїном – Іваном Пономаренко. Проходив військову службу на посаді стрільця 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу стрілецької роти військової частини Збройних Сил України. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих віддавши своє життя за цілісність і незалежність України.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Лисаком. Разом із іншими патріотами України висловив готовність захищати державу в лавах Збройних Сил України. Воїн загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 45 років.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Денисом Дмитренко. Боронив нашу країну на Покровському напрямку на посаді оператора радіорелейної станції взводу зв’язку роти зв’язку командного пункту польового вузла зв’язку військової частини ЗСУ. На жаль, воїн загинув під час виконання бойового завдання внаслідок танкового обстрілу противником. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 35 років.

Вічна пам’ять Воїнам України! Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам…

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.