Черкаський район провів останнім шляхом Героїв, які загинули за незалежність рідної землі

Протягом тижня на щиті повернулись додому 8 воїнів. У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Володимиром Торбою та Вʼячеславом Кузьменком.

Володимир Торба – проходив військову службу на посаді стрільця-помічника гранатометника десантно-штурмового відділення. Герой загинув в бою за Україну на Донецькому напрямку фронту.
Ворог забрав життя нашого героя у віці – 39 років.

Вʼячеслав Кузьменко – на передовій військовий був ще з 2015 року. Тоді захисник брав участь в АТО в районі міст Луганськ та Маріуполь. Коли почалося повномасштабне вторгнення, знову став на захист країни. Проходив службу на посаді водія-електрика медичного пункту. Воїн загинув на Харківському напрямку фронту отримавши несумісні з життям поранення внаслідок ворожого авіаудару. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 36 років.

У Камʼянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Голобородим. Сержант проходив військову службу на посаді водій мінометного розрахунку мінометного взводу мінометної батареї однієї із військових частин Збройних Сил України. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих на Донецькому напрямку фронту, віддавши своє життя за цілісність і незалежність України. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 35 років.

У Степанецькій громаді назавжди попрощалися з воїном – Артуром Костенком. Воїн брав участь у бойових діях в зоні АТО з 2015 по 2016 роки. У квітні 2018 року захисник знову повернувся до зони АТО-ООС, де боронив Україну на Луганщині, в складі 62-ї аеромобільної бригади, будучи командиром відділення та командиром бойової машини. З перших днів повномасштабного вторгнення Герой брав безпосередню участь у бойових діях на території Донецької та Луганської областей. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих на Донецькому напрямку фронту, віддавши своє життя за цілісність і незалежність України. Нагороджений медалями «За оборону Рідної Держави» та «За службу Державі». Ворог забрав життя нашого героя у віці – 32 роки.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Олександром Канівцем, Владиславом Демʼяненком та Михайлом Петрученком.

Владислав Демʼяненко – сержант Збройних Сил України загинув 16 березня 2023 року і лише нині повернувся на щиті, аби віднайти нарешті вічний спочинок. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 27 років.

Олександр Канівець – довгим був шлях додому старшого солдата, який загинув ще 12 жовтня 2022 року. Та Олександр знайшов вічний спочинок на своїй маленькій Батьківщині у селі Хлистунівка. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих віддавши своє життя за цілісність і незалежність України.

Михайло Петрученко – матрос, одразу після повномасштабного вторгнення російської федерації, перевіз родину зі Сходу у село Орловець, Городищенської громади, Черкаського району. Потім був мобілізований до лав Збройних Сил України. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих віддавши своє життя за цілісність і незалежність України. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 33 роки.

У Леськівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Віктором Коропом. Командир бойової машини, командир відділеня механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону однієї із військових частин Збройних Сил України. Став на захист нашої держави від перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих віддавши своє життя за цілісність і незалежність України.

Вічна пам’ять Воїнам України!
Вічна слава і пам’ять усім захисникам, які поклали свої життя за те, щоб ми жили у вільній і незалежній Україні!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.