Черкаський район провів останнім шляхом дев’ятьох Героїв

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Павлом Ляховим та Іваном Макаренком.

Павло Ляхов – старший солдат проходив військову службу на посаді стрільця-електрика. На жаль, життя воїна обірвалося. Воїн поліг смертю хоробрих віддавши своє життя за цілісність і незалежність України. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 38 років.

Іван Макаренко – проходив військову службу на посаді механіка-водія відділення інспекторів прикордонної служби у комендатурі швидкого реагування військової частини. Вірний військовій присязі, загинув за Україну внаслідок підриву ворогом БТР прикордонників в Донецькій області.
Ворог забрав життя нашого героя у віці – 44 роки.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Артемом Жмурком та Віталієм Шевченком. Артем Жмурко – солдат проходив військову службу на посаді стрільця – помічника гранатометника військової частини Збройних Сил України. Воїн загинув на Харківському напрямку фронту внаслідок вибухової травми з осколковими пораненнями, несумісними з життям. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 27 років.

Віталій Шевченко – сержант проходив військову службу на посаді старшого механіка пункту наведення авіації військової частини ЗСУ. Боровся за звільнення нашої Батьківщини від ворога, але не пережив боротьбу з іншим ворогом – тяжкою хворобою, від якої помер в лікарні м. Ольборг, Данія. Більшу частину свого життя віддав військовій справі, яку обрав свідомо. Був учасником АТО.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися з воїном – Володимиром Демиденком. Старший солдат Збройних Сил України. Довгий був шлях воїна додому. Більше року рідні й близькі, поки воїна вважали зниклим безвісти, чекали, надіялися, сподівалися… На жаль, Володимир Миколайович загинув 17 листопада 2022 року мужньо виконуючи свій військовий обов’язок.

У Червонослобідській громаді назавжди попрощалися з воїном – Олександром Юдічевим. Лейтенант проходив військову службу на посаді заступника командира евакуаційної роти Збройних Сил України. Воїн загинув у бою на Луганському напрямку фронту.

У Руськополянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Євгенієм Червоненком. Матрос проходив військову службу на посаді навідника відділення морської піхоти Збройних Сил України. Воїн загинув під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку фронту.

У Степанківській громаді назавжди попрощалися з воїном – Станіславом Корнієнком. Солдат проходив військову службу на посаді старшого розвідника розвідувального відділення розвідувального взводу військової частини Збройних Сил України. Воїн на Харківському напрямку фронту внаслідок штурмових дій противника.

У Мліївській громаді назавжди попрощалися з воїном – Володимиром Ляльком. Воїн проходив службу у війську Збройних Сил України. Мужній і вірний своїй країні Герой загинув під час виконання бойового завдання.

Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.