Черкаський район провів останнім шляхом дванадцятьох Героїв, які загинули за волю і незалежність рідної землі

У Корсунь – Шевченківській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Ярославом Трояном та Олександром Шуміловим.

Ярослав Троян – молодший сержант пов’язав своє життя з військовою службою з 2019 року. Спочатку пішов в армію, далі продовжив військовий шлях у бригаді швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж”. Брав участь у виконанні бойових завдань із захисту Батьківщини, воював на різних напрямках, був старшим механіком – водієм, танкістом.
Чоловіку назавджи залишиться 24 роки.

Олександр Шумілов – з перших днів повномасштабного вторгнення пішов у військкомат та записався добровольцем, а з жовтня 2022 року, став на захист нашої країни у складі Збройних Сил України. Проходив службу на посаді стрільця окремої механізованої бригади. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих на Донецькому напрямку фронту, віддавши своє життя за цілісність і незалежність України. Ворог забрав життя нашого героя у віці 35 років.

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Віктором Шевченком, Олександром Юркіним та Володимиром Шмиголем.

Володимир Шмиголь – молодший сержант проходив військову службу на посаді стрілець-снайпер десантно-штурмового відділення. Вірний військовій присязі, Герой мужньо виконував військовий обов’язок. Загинув на Донеччині у бою за Україну, її свободу і незалежність. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 46 років.

Віктор Шевченко – був призваний по мобілізації. Проходив військову службу на посаді навідника аеромобільного відділення у одній з військових частин. Брав безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави. Під час виконання бойового завдання в Донецькій області отримав поранення, від яких помер у лікувальному закладі. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 53 роки.

Олександр Юркін – солдат проходив військову службу на посаді водія протитанкового взводу. Відважний захисник помер у лікарні у віці 43 роки.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з жінкою – воїном – Анною Богуславською. Проходила військову службу солдатом, санітарним інструктором медичного пункту 2 штурмового батальйону військової частини Збройних Сил України. Анна була справжнім воїном вірна військовій присязі. На жаль, 1 лютого дівчина померла у лікарні. Молодій захисниці були лише 22 роки.

У Камʼянській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Олександром Запісочним та Віталієм Зірником.

Олександр Запісочний – проходив військову службу першим номером обслуги механізованого відділення першого механізованого взводу четвертого механізованого батальйону. Воїн віддав своє життя, будучи вірним військовій присязі та захищаючи нашу Батьківщину від окупантів, загинувши під час мінометного обстрілу на Луганщині. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 35 років.

Віталій Зірник – проходив військову службу старшим механіком водієм евакуаційного відділення евакуаційного взводу ремонтної роти на посаді старшого солдата. Став на захист нашої Батьківщини з перших днів повномасштабного вторгнення. Він виконував військовий обов’язок, був вірний українському народу та військовій присязі, віддаючи своє життя на Донеччині. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 25 років.

У Білозірській громаді назавжди попрощалися з воїном – Олександром Дудченком. Солдат проходив військову службу старшим водієм – гранатометником 1 міномета 2 мінометного взводу однієї з військових частин Збройних Сил України. Воїн віддав своє життя, будучи вірним військовій присязі та захищаючи нашу Батьківщину від окупантів, загинувши під час мінометного обстрілу на Харківському напрямку фронту.Ворог забрав життя нашого героя у віці – 46 років.

У Чигиринській громаді назавжди попрощалися з воїном – Едуардом Шевчиком. Молодший сержант був призваний на військову службу у березні 2022 року, на посаду оператора відділення радіорелейної боротьби. Воїн мужньо загинув захищаючи нашу країну від ворога. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 29 років.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Юрієм Галкіним та Вʼячеславом Тяглом.

Юрій Галкін – колишній водій стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти однієї із військових частин Збройних Сил України.

Вʼячеслав Тягло – воїн став на захист нашої Батьківщини виконуючи свій військовий обов’язок, вірний українському народу та військовій присязі.

Вічна пам’ять Воїнам України!
Вічна слава і пам’ять усім захисникам, які поклали свої життя за те, щоб ми жили у вільній і незалежній Україні!
Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.