Черкаським сільгоспвиробникам доступно розповідають про дотацію у 2017 році

Коротко і доступно про дотацію для сільгосптоваровиробників у 2017 році розповів перший заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв.
Так, для отримання дотації юридична особа або ФОП повинні бути платником податку на додану вартість, мати питому вагу вартості сільськогосподарських товарів (визначення у п. 2.15 Закону України від 21.06.2004 №1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства в Україні» у загальній реалізації – не менше 75% за попередні 12 місяців; здійснювати види діяльності, визначені пунктом 161 .3 Закону №1877-IV та для новоутвореного с/г товаровиробника питома вага сільськогосподарських товарів розраховується за результатами кожного окремого звітного періоду.
Відеоогляд розміщено: https://www.youtube.com/watch?v=8Ip1dVS8HII Завантаження презентації за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/287780.html
Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net
Також Микола Гріднєв поінформував, що вступили в дію нові податкова накладна та декларація з податку на додану вартість.

Сектор комунікації ГУ ДФС у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *