Черкаським рятувальникам відтепер допомагатиме «Клуб юних моряків»

indexМеморандум про співпрацю між рятувальниками та Комунальним позашкільним навчальним закладом Черкас «Клуб юних моряків з флотилією», підписали на базі Головного управління ДСНС України у Черкаській області.

Метою меморандуму є підвищення рівня попередження подій на воді, реагування на надзвичайні ситуації та події в акваторії річки Дніпро, оперативне інформування рятувальних служб щодо подій в акваторії тощо.

Відтепер плавзасоби, техніка та матеріально-технічна бази Комунального позашкільного навчального закладу будуть залучатися для проведення операцій з порятунку людей на воді, аварійно-рятувальних, аварійно-відновлювальних, пошукових та інших робіт на водних об’єктах області.

Згідно меморандуму основними напрямками співпраці є запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізація їх наслідків та захист населення на водних об’єктах, а також оперативне реагування на надзвичайні ситуації, проведення пошуково-рятувальних, аварійно-рятувальних та водолазних робіт, розповіли в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.