Черкаським поліцейським провели навчання із тактичної медицини

297491451_1405339809951548_9127853198562128690_nНа базі обласного управління Національної поліції для працівників різних служб Главку провели заняття з інструкторами з тактичної медицини. Правоохоронці отримали не тільки додаткові теоретичні знання, а й практичні.

Зараз в умовах воєнного стану кожен правоохоронець повинен швидко та без зволікань вміти правильно реагувати на різні види критичних ситуацій, які можуть виникнути під час виконання ними службових обов’язків.

Заняття дало можливість поліцейським на практиці закріпити основні прийоми невідкладної допомоги, що дозволяють рятувати людей в умовах надзвичайних ситуацій, у тому числі й воєнних дій.

Зокрема, правоохоронці отримали теоретичні знання з основних видів кровотеч, приділяючи основну увагу саме критичній кровотечі, а також правила накладання турнікетів та способи транспортування потерпілих.

Під час курсу правоохоронці не тільки уважно прослухали лекцію з тактичної медицини, але й мали можливість практично відпрацювати отримані теоретичні знання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.