Черкаським енергетикам вперше з 2016 року вчасно виплатять аванс

1524122571_1Сьогодні, 19 квітня, працівникам ПАТ “Черкасиобленерго” виплатять аванс за квітень у розмірі 50 відсотків від посадових окладів, в установлені строки відповідно до умов колективного договору. Вперше за останні два роки виплата авансу на підприємстві відбувається вчасно.– Це дійсно дуже знаменна подія для нашого підприємства. Такого не було, вдумайтеся, вперше із серпня 2016 року, працівникам своєчасно виплачують аванс. Тому, я просто щасливий і сподіваюся, що відтепер це буде не тимчасовим явищем, а знову стане нормою життя компанії, – підкреслив голова профкому Товариства Олександр Чорний.
Виконання умов колективного договору, на думку голови профспілкового комітету є підтвердженням того, що ситуація на ПАТ “Черкасиобленерго” стабілізується, і розвиток підприємства триває. Також, як і обіцяло керівництво Товариства, до кінця квітня працівники РЕМів будуть забезпечені спецодягом, чоботами та захисними касками.
Проте, основним завданням ПАТ “Черкасиобленерго” на сьогодні, залишається повернення боргу ПАТ “Азот. Це дасть можливість розвивати підприємство, проводити розрахунки з ДП “Енергоринок”, виконувати інвестиційну програму та підвищувати якість наданих послуг споживачам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *