Черкаський університет влаштував свято освіти і науки у Березняківській школі

39663e7207434ddd2daa395c9681bb6c_XLСвято освіти і науки під традиційним гаслом «Вчись! Живи! Працюй на Черкащині!» влаштував Черкаський державний технологічний університет на Смілянщині, у школі с.Березняки. Про це інформує сайт ЧДТУ.

Науковий пікнік Черкаського державного технологічного університету з майданчиками для дослідів та практичних занять, демонстрації винаходів та сучасного обладнання, захопливі знайомства зі спеціальностями одного з провідних вишів Черкащини, пізнавальні ігри, конкурси, вікторини та квести з подарунками викликала захоплення як в учнів, так і у вчителів закладу.

Для старшокласників, учнів 8–11 класів, викладачі університету провели по три «Уроки ЧДТУ» в кожному класі з різних предметів, на яких залучали учнів до науково-дослідницької роботи, активного обговорення важливих аспектів життя молоді, пояснювали важливість володіння знаннями історії свого краю та історії власної держави, звертали увагу на питання вибору професії та орієнтування у широкому спектрі спеціальностей задля перспективного працевлаштування у своїй державі, демонстрували науково-технічні досягнення науковців та студентів свого вишу.

Впродовж наукової події відбувалося щире неформальне спілкування з ректором ЧДТУ Олегом  Григором, деканами, завідувачами кафедр, професорами і доцентами, студентами університету. 

Свято науки на Смілянщині завершилося підписанням Договору про співпрацю між Черкаським державним технологічним університетом та школи села Березняки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *