Черкаський шовковий комбінат може виготовляти спецтканину найвищого ступеня захисту від COVID-19

маскиЧеркаський шовковий комбінат – одне з провідних підприємств легкої промисловості України. У підприємства великий досвід виробництва захисних тканин.

У лютому 2020 року Черкаський шовковий комбінат розпочав дослідне виробництво нового різновиду тканин для захисних костюмів від COVID-19, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на обласний Департамент інфраструктури та ЖКГ.

Ця тканина ламінована мембранами спеціального медичного призначення найвищого ступеню захисту та може використовуватися для виготовлення захисного одягу для медиків 6 типу (костюмів, комбінезонів). 

17 червня 2020 року комбінат отримав позитивний висновок австрійського випробувального центру «HYGCEN» Austria GmbH. Документ свідчить, що тканина покрита захисною мембраною протиінфекційних агентів та відповідає утвердженим в Європі вимогам і рівню класифікації.

Крім, того підприємство має можливість випускати тканини з мембранним дихаючим покриттям для пошиття одягу та має можливість забезпечувати дошкільні та інші заклади міста та області тканинами комбінату.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *