Черкаський район продовжує отримувати допомогу від місцевих волонтерів та із-за кордону

photo_2022-08-02_12-33-57Майже щодня Черкащина приймає та відправляє гуманітарні вантажі військовим підрозділам, громадам та громадським організаціям.

Допомагають постійно у цьому благодійники. Так, вдячність за допомогу очільниця Черкаського району Валерія Бандурко висловила ТОВ “Агро-Рось”. Черкащина отримала 2450 кг борошна та 1000 банок м’ясних консервів.

«Завод Смілянська Хлодня». Його керівник Олена Кисла та працівники вкотре організували та доставили гуманітарний вантаж з Польщі – продукти харчування та антисептичні засоби.

Євгеній Глущенко надав продукти харчування та засоби гігієни. Віталій Юцевич та Олег Грушевський постійно поповнюють районний хаб-склад гуманітарними вантажами. Окрім того, Черкащина отримала різноманітні медичні препарати.

Чимало одягу та продуктів харчування: рис, овочеві консерви, хлібні сухарі, також дитячі та дорослі підгузки, медичні маски та інше волонтери привезли з Італії . Збирати гуманітарний вантаж допомагала волонтерська асоціація з Італії Ass. CavaionNelMondo.

Цими днями у Черкаському районі відвантажили для внутрішньо переміщених осіб гуманітарну допомогу Корсунь-Шевченківській громаді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.