Черкаський комісаріат нагадує про строки проведення призовної кампанії на службу до ЗСУ

Черкаський обласний військовий комісаріат інформує про терміни проведення призову на строкову службу. Так, він здійснюється відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», а також згідно з Указом Президента України від 30.01.2019 № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році». Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Отож, термін призову на строкову службу лишається таким, як і восени торік, а саме: 3 місяці.

Відповідно до пункту 2 Указу Президента встановлено, що на 2019 рік терміни чергових призовів громадян України на строкову військову службу такі:

– квітень – червень;

– жовтень – грудень.

Водночас згідно з п. 3 цього Указу призиватимуть на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України, чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *