Черкаську регіональну лабораторію уповноважили здійснювати державний контроль

державна лабораторіяДержпродспоживслужба уповноважила Черкаську регіональну державну лабораторію, як акредитовану Національним агентством з акредитації України, проводити лабораторні дослідження (випробування) відібраних зразків.

Це стосується харчових продуктів, кормів,  побічних продуктів тваринного походження та будь-яких речовин, пов’язаних із здоров’ям та благополуччям тварин. Так, регіональна лабораторія вповноважена проводити: радіологічні, бактеріологічні, молекулярно-генетичні, мікроскопічні, імуноферментні,фізико-хімічні, біохімічні, вірусологічні та інші випробування харчової продукції, сировини тваринного та рослинного походження, кормів, води, ґрунтів та біологічних матеріалів.

Акредитацію регіональні державні лабораторії Держпродспоживслужби проходять щоп’ять років. При цьому вивчаються компетентність фахівців, методологічна база, технічне забезпечення тощо. Крім того щорічно національний орган України з акредитації та/або іноземний орган з акредитації, який є повним членом ILAC, здійснюють нагляд за їх діяльністю. Принагідно регіональні державні лабораторії Держпродспоживслужби можуть розширювати сферу акредитації з огляду на потреби, які виникають під час діяльності. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *