Черкаські виробники приєднуються до Національної платформи продовольчої безпеки

277738520_342131421278808_5832399093004425370_nНа сьогодні 26 черкаських користувачів зареєструвалися і вже почали працювати на Національній платформі продовольчої безпеки.

На ній уже є близько 700 запитів і 400 пропозицій, які орієнтовані для задоволення потреб учасників Збройних сил України, територіальної оборони, військових адміністрацій, підприємств та торговельних мереж.

Серед найчастіших запитів черкаських користувачів Платформи – риба заморожена, томатна паста, сіль кухонна, крупа гречана, консерви з яловичини та свинини.

Національна платформа продовольчої безпеки є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників з урахування логістичних можливостей. У період, коли відбувається переміщення виробничих потужностей, втрачено раніше налагоджені зв’язки, вона є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків і налагодження конструктивної роботи.

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області закликає агрофірми, виробників, торговельні мережі та органи влади активніше користуватися цим майданчиком.

Реєстрація та робота на Платформі для всіх учасників безкоштовна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.