Черкаські веслувальники призери всеукраїнських змагань

Всеукраїнські змагання серед молоді до 23 років з веслування академічного відбулися з 27 по 30 квітня у Києві.

Медалі на воді виборювали веслувальники з Дніпра, Харкова, Вінниці, Кам`янського, Запоріжжя та Миколаєва.

Спортсмени Черкащини привезли низку нагород додому. Веслувальники змагались на дистанції 2000 метрів.

У двійці серед чоловіків Микита Майко виборов срібну медаль. В екіпажі четвірці спортсмен став чемпіоном.

Валерія Культенко в одиночці серед жінок посіла перше місце. У вісімці спортсменка виборола другу сходинку.

Ганна Архипенко та Анастасія Пойда у четвірці здобули золоті медалі. Також Валерія стала другою також у четвірці без стернового. А Ганна також посіла друге місце в іншому екіпажі, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.