Черкаські вершники з нагородами етапу Кубку України

Етап Кубку України з кінного триборства (кінний спорт) відбувся з 19 по 21 травня у Жашкові. За нагороди на цьому старті змагались вершники зі Львова, Сум, Рівного та Черкас.

Черкащину на змаганнях представляли 9 спортсменів.

В особистій першості ССN 2 золоту нагоролу із конем Сахара виборола Єлизавета Нечитайло.

В особистій першості ССN 1 Аліна Бухарова на «Кон Аморе» стала чемпіонкою, Єлизавета Нечитайло на «Камелоті» стала другою, а Олександра Левчук з конем Бахус здобула бронзову.

Максим Полов`ян із конем Тор у особистій першості юнаки вибороли срібну медаль. А у цій же дисципліні Олександра Левчук із «Бомондом» посіла третє місце.

У особистій першості коні 5-6 років Сергій Черних на «Каллато» посів І місце, другою стала Катерина Йосипенко та «Дольче Віта», повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.