Черкаські вершники – призери чемпіонату України

243656946_355019799429281_3811969033925926254_nЧемпіонат України з кінного спорту (триборство) відбувся з 16 по 19 вересня відбувся у Жашкові. За медалі змагались вершники з Сум, Львова, Рівного, Миколаєва та Черкас.

Черкаську область представляло 10 спортсменів. Спортсменам області вдалось вибороти медалі.

В особистій першості серед юнаків з конем Велл Дон Далі Рената Мутеремова посіла третє місце.

В особистій першості серед коней 5-6 років Єлизавета Нечитайло з конем Санхара вибороли золото чемпіонату.

В особистій першості серед юніорів Катерина Йосипенко з конем Ікс Бой здобули золото змагань, а Єлизавета Нечитайло стала другою, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.