Черкаські велосипедисти – з нагородами всеукраїнських змагань

240438792_329688318629096_7259912080696169878_nВідкритий Кубок України в олімпійських видах програм (чоловіки, жінки) та чемпіонат України в командній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок відбувся з 20 по 23 серпня у Білій Церкві.

За нагороди змагались велосипедисти з Миколаєва, Донецьку, Києва, Харкова та Житомира.

Черкаську область представляло 10 спортсменів. Велосипедистам вдалось вибороти низку нагород. В індивідуальній гонці на час Віталію Новаковському вдалось вибороти золоту медаль.

А збірна команда області у складі: Віталія Новаковського, Костянтина Рибарука, Андрія Підкуйка та Ростислава Царана стала чемпіонами України у командній першості на дистанції 75 кілометрів, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.