Черкаські велосипедисти – серед переможів та призерів І етапу Кубку України

247078291_369081528023108_2731424556694241739_nКубок України з велосипедного спорту (крос) І етап в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків та жінок та всеукраїнські змагання пам’яті Андрія Залівчого, Максима Кадацького та Сергія Максловського відбулись у Знам’янці.

За медалі змагались спортсмени з Києва, Кропивницького, Полтави та Донецька. Черкаську область представляло 13 велосипедистів. Додому їм вдалось привезти низку медалей, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

У Кубку України в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків Віталій Новаковський став чемпіоном, Костянтин Рибарук виборов “бронзову” нагороду.

У всеукраїнських змаганнях серед дівчат Каріна Левченко здобула “срібну” медаль, а Софія Запорожець – “бронзову”.

Серед юнаків 2008-2009 років народження Богдан Ліщенко посів ІІ місце.

Каріна Ліщенко серед дівчат 2008 року та молодші здобула “срібло”, а Юлія Тичковська посіла ІІІ місце.

Велосипедисти посіли низку призових місць у естафеті: чоловіча команда Черкаської області у складі: Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук, Ростислав Царан та Андрій Підкуйко вибороли золоті медалі.

Серед дівчат 2008 року народження та молодші у складі: Юлія Тичковська,Ганна Слинько та Каріна Ліщенко стали чемпіонками.

Команда області дівчат у складі: Каріна Левченко та Софія Запорожець посіли ІІ місце.

Серед молодших юнаків Дмитро Капітан та Богдан Ліщенко здобули “срібні” нагороди.