Черкаські велосипедисти- призери чемпіонату України

Чемпіонат України із крос-кантрі, елімінатора та шорт-треку серед усіх вікових категорій з велосипедного спорту маунтенбайк відбувся з 30 жовтня по 1 листопада у Чернівцях.

За нагороди змагались спортсмени з Рівного, Хмельницького, Києва, Одеси, Волині та Чернівців.

Черкаську область представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 та школи вищої спортивної майстерності. Велосипедистам вдалось вибороти нагороди.

У крос-кантрі серед дівчат 15-16 років на дистанції 9 кілометрів золоту медаль виборола Софія Запорожець, срібло- у Каріни Левченко.

Серед юнаків 13-14 років В`ячеслав Коноплянко посів третє місце. А серед дівчат 13-14 років на дистанції 6 кілометрів Ганна Позднякова стала срібною призеркою змагань.

У шорт-треку серед жінок до 23 років на дистанції 8,4 кілометри Вікторія Рибарук посіла друге місце. Серед юніорок на дистанції 7 кілометрів Єлизавета-Софія Зубкова виборола срібло. Серед дівчат 15-16 років на дистанції 4,2 кілометри Софія Запорожець стала чемпіонкою України, а Каріна Левченко здобула срібло.

Серед юнаків 13-14 років на дистанції 4,2 кілометри Богдан Ліщенко посів друге місце, а Дмитро Капітан став третім. А серед дівчат 13-14 років на дистанції 2,8 кілометри Ганна Позднякова- срібна призерка змагань, а у Каріни Ліщенко – бронза, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.