Черкаські триатлоністи – призери чемпіонату України

Чемпіонат України з триатлону серед дорослих, молоді та юніорів, а також Кубок України серед юнаків та кадетів відбувся з 15 по 18 грудня у Львові. За медалі змагались спортсмени з Полтави, Донецька, Хмельницького, Житомира, Запоріжжя та Києва.

Черкащину на змаганнях представляли 10 триатлоністів. Вони вибороли низку нагород.

Серед дівчат на дистанції – 500 метрів плавання та 3 кілометри бігу Олександра Бондар стала чемпіонкою України.

Серед юніорів у цій же дисципліні Володимир Шерстов виборов золоту медаль. А Максим Лісун посів третє місце.

На дистанції 800 метрів плавання та 5 кілометрів бігу серед чоловіків Денис Снесар здобув бронзову медаль.

Серед юніорів Денис Рижий став срібним призером чемпіонату України, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.