Черкаські синоптики попереджають про ускладнення погодних умов до критеріїв стихійного явища

22228108_938120026341544_2323485983425324651_nЗа даними Укргідрометцентру, протягом 6 жовтня у Черкаській області посилення швидкості вітру 19-24м/с.
Тому рятувальники звертаються до всіх мешканців нашого краю: будьте обережними та знайте як діяти у випадку надзвичайних ситуацій!
– Щільно закрийте вікна, двері, горищні люки і вентиляційні отвори; віконне скло заклейте, по можливості, захистіть віконницями або щитами.
– Приберіть майно з двору та балконів у будинок (підвал), обріжте сухі дерева, що можуть завдати шкоди вашому житлу, машину поставте у гараж.
– Перейдіть у більш стійку капітальну будівлю, сховайтеся в підвалі або віддаленому від дерев, рекламних щитів, погребі або природному укритті.
– Загасіть вогонь у грубах, вимкніть електро- та газо- постачання.
– Обминайте хиткі будівлі та будинки з хитким дахом, якщо лихо застало вас на вулиці. Вони руйнуються дуже швидко.
– Зупиніться, якщо ви їдете автомобілем. Не ховайтеся у ньому, а виходьте і швидко ховайтеся у міцній будівлі або на дні будь-якого заглиблення.
– Уникайте різноманітних споруд підвищеного ризику, мостів, естакад, трубопроводів, ліній електромереж, водойм, потенційно небезпечних промислових об’єктів та дерев.
– Якщо вітер застав вас на відкритій місцевості, притисніться до землі на дні будь-якого заглиблення (яру, канави, кювету), захищаючи голову одягом чи гілками дерев.
При падінні дерев, травмуванні людей інформуйте екстенні служби за телефонами “101” та “103”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *