Черкаські спортсмени здобули медалі Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

166432348_224675342463728_5845657348017843241_nЧемпіонат України серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів ветеранів, Кубок України та чемпіонат України серед ДЮСШ зі спортивного орієнтування відбувся у Трускацівці Львівської області.

За медалі змагались 600 спортсменів з 23 регіонів України.

На середній дистанції “золото” здобув Максим Березняк група Ч-14. На цій же дистанції Данило Погребець посів ІІІ місце у групі Ч-20. На надкороткій дистанції “срібна” медаль у Єгора Зозулі група Ч-12. А на довгій дистанції “бронзу” виборола Даніела Панченко група Ж-16.

У підсумку команда комплексної дитячо-юнацької спортивної Черкаської міської ради посіла загально-командне 4 місце.