Черкаські спортсмени з низкою нагород Кубку України

210591095_292471789017416_4268228145104764163_nКубок України з морських багатоборств (п`ятиборство) серед жінок та чоловіків відбувся з 24 по 28 червня у Києві. За нагороди змагань змагались учасники з Києва, Донецька, Львова, Закарпаття та Херсону.

Черкаську область представляло 14 спортсменів, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

В особистій першості чемпіонкою Кубку України стала Фаїна Кошова. Анастасія Снесар посіла друге місце, а Сніжана Скляр завершили змагання на третій сходинці.

Дмитро Токман виборов золоту нагороду змагань. А Денис Скринський став третім.

Жіноча збірна Черкаської області у складі: Фаїна Кошова, Єлизавета Бадрак, Іванна Дибченко, Анастасія Снесар, Сніжана Скляр, Анастасія Пащенко та Наталія Арафаілова здобули золоті медалі Кубку України.

Чоловіча збірна Черкаської області у складі: Вячеслав Комар, Роман Галкін, Дмитро Токман, Ростислав Лєвцов, Олександр Стрижак, Денис Скринський, Рустам Регеда вибороли перше місце.