Черкаські спортсмени з нагородами чемпіонату України

118403110_2821824398086044_6265476472414430459_nЗ 14 по 16 серпня відбувся чемпіонат України з триатлону в командній гонці та Кубок України з триатлону на суперспринтерській дистанції.

Черкаську область на змаганнях представляло 20 спортсменів.

Денис Рижий виборов ІІІ місце Кубка України на суперспринтерській дистанції – в особистому заліку. Він змагався у велосипедній гонці на 8 кілометрів, плаванні 300 метрів та біг 2 кілометри.

Команда Черкаської області у складі Дениса Рижого, Володимира Шерстова, Максима Трикоза, Вадима Чурпіти та Максима Лісуна посіла стала «срібним» призером чемпіонату серед юнаків, повідомляють в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Спортсмени подолали півкілометрову дистанцію плаванням, 12 кілометрів велосипедної гонки та 3 кілометри бігу.